2016’nın Yaz Aylarında Kilo Vermek

kilo vermek, yaz ayında kilo vermek, zayıflamak, zayıf olmak, zayıflamak için tüyolar

Teknoloji ile birlikte yiyeceklerde de hormonal salgılar daha büyük bir şekilde yoğunluk sergilemekte ve sizler de kış ayı boyunca hareketsiz kaldığınızdan ve hormonlu besinleri tükettiğinizden dolayı yaz aylarında kilolarla başınız dertte olabilir. Fakat bunun için üzülmenize gerek yok çünkü sizlere bu yazımızda vereceğimiz tüyolar sayesinde artık daha kısa süre içerisinde kilo verebileceksiniz. Birçok uzman hep birbirlerinin söylediklerinin tam tersini uygulamakta kimisi bol su içmek kilo verdirir derken kimisi ise bol su içmek kilo sebebidir demektedir.

Zayıflamak İçin Tüyolar

Biliyoruz ki her şeyin başı sağlıktır fakat kilolarımız zaman içerisinde bizlerin sağlığını da riske atmaktadır. Fazla kilolarınızdan kısa sürede kurtulmanız için mutlaka egzersiz yapın ve sabahları erken kalkıp bu egzersizlerinizi en az iki saat boyunca gerçekleştirin. Koşu yapmakla sadece yeterli kiloları veremezsiniz aynı zamanda da nefes egzersizleri ile de sizler spora zamanınız olmasa dahi oturduğunuz yerden kilo verebilirsiniz. Kilo vermenin en basit yöntemlerinden birisi de spor salonuna yazılarak oradaki aletler ve hocanın sizlere verdiği diyet ile kilonuzu verebilirsiniz fakat daha sonra bu kiloyu oldukça kısa süre içerisinde de geri alacaksınız. Çünkü düz mantık sizler spor salonuna gitmeyi bırakırsanız kilo almaya başlayacaksınız ve sizler kilo verdiğinizi düşünerek artık ihtiyacım kalmadı diyerek spor salonunuzu bıraktığınız da salon işletmecisi para kazanamayacak.

Bu yüzden öylesine dizayn edilmiş bir sistem var ki sizler orada spor yaparken sadece yağlarınızı yakarak kasa çeviriyorsunuz. Daha güzel bir görünümü elde edebilirsiniz fakat sporu bıraktıktan sonra kas çok kısa sürede kendisini salar ve yeniden sizlere kilo görüntüsü katar. Bence yaz aylarında zayıflamak için uğraşmayın. Asıl olay bu işi düzene sokmaktır. Yaz ayı geldi diye zayıflamak isteseniz bile 2-3 ayda ne denli başarıya ulaşırsınız belli değil. Hele ki şu an Ramazan Ayı içerisinde olduğumuzu düşünürsek bu iş size ters etki yaratabilir.

Zayıflamak için TüyolarBir diğer düşüncemi de aktarmak istiyorum. Oysa ki sizler spor salonuna vereceğiniz bir parayı yüzme havuzuna verseniz emin olun ki yüzerek daha kısa zamanda kilo vereceksiniz ve aynı zamanda da bu kiloyu geri almakta hayli bir uzun süreç olacaktır. Yüzmek kilo vermek denilince en önemli hareketleri barındıran ve tüm vücudun esnediği bir spordur. Fit olmak dediğimiz şey tam da böyle mümkün olabilir. İmkanı olmayan arkadaşlar ise zayıf olmak için bol bol su içmeli ve kros dediğimiz koşuları yapmalı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*